Židinys yra centrinė būsto vieta

Kaminai

Nors pasaulyje yra pastebima, kad jauni žmonės vis dažniau nusprendžia nuomotis būstą visa gyvenimą ir net neplanuoja taupytis nuosavo būsto įsigyjimui, Lietuvoje visgi tradicijos išlieka striprios ir didžioji jaunų žmonių dalis svajoja apie nuosavą būstą. Esminis skirtumas tarp jauno lietuvio ir jauno anglo turbūt tas, kad jaunuolis anglijoje beveik neįsivaizduoja būdų sutaupyti būstui, tuo tarpu Lietuvoje, nors butų bei namų kainos taip pat nėra mažos, jos vis dar yra įkandamos. Ypač nesunkiai būstą galima įsigyti mažesniuose miesteliuose ir kaimo vietovėse, nes ten net ir namai su nuosava žeme yra itin pigūs.

Kaimo vietovėse taip pat nebrangiai galima įsigyti žemės ant kurios gali stovėti jūsų būsimieji namai. Namo statybos ypač aktualios turėtų būti tiems, kurie nori savo būste turėti židinį. Turbūt nesunku suprasti, kad tik labai retame bute yra židinys ar vieta jam, tas pats yra ir su namu – jei iš anksto vieta židiniui nebuvo numatyta, tuomet ir kaminas nebus sumūrytas, o kaip žinote kaminai (Topkaminai.lt) židiniams būtinai reikalingi. Na nebent sugalvosite įsirengti bio židinį, tačiau tai labiau primena židinio imitaciją, nei realų židinį.

Kodėl žmones nori židinių savo namuose? Atsakymas itin paprastas, nes žiniai suteikia jaukumo jausmą. Namai yra būtent ta vieta, kurioje mes norime atsipalaiduoti ir pailsėti po dienos darbų, o židinyje rusenanti ugnelė tikrai padeda greičiau pasiekti tą atsipalaidavimo palaimą.

Būtent dėl šios priežasties, mūsų patarimas jums yra net nesvarstyti apie namo ar buto pirkimą, kuriame nėra židinio ar nėra galimybės jo įsirengti. Tam, kad galėtumėte bute ar name įsirengti židinį, jame privalo būti vieta, kuri yra numatyta kaminui, jei tokios vietos nėra, tuomet vargu ar ją pavyktų įrengti. Privačiame name, pasisamdžius architektą gal ir pavyktų atrasti stprendimą, tačiau tikrai  ne daugiabutyje, kuriame jūs savo architektūrinių sprendimų tikrai negalėtumėte įgyvendinti. Tiesiog atminkite – jei norite tobulo jaukumo jausmo, jums reikės ir vietos namų židiniui ir jame rusenančiai ir namus šildančiai ugnelei.