Vokų korekcija ir vokų pakėlimas

Vokų korekcija

Akies voko patempimo korekcija.

Šimtai akių vokų korekcijų mums būna atliekami kas metus. Akys yra židinio taškas mūsų veiduose . Švytinčios , gražios akys suteikia mūsų veidui teigiamą aurą. Su kabančiais vokais ar paburkimais akių ir veido srityje atrodome pavargę ir išsekę. Todėl atrodome vyresni. Pirmasis žvilgsnis kiekvienam žmogui yra akys. Pirmasis įspūdis yra labai svarbus. Blizgančios akys veikia dinamiškai ir jaunina mus. Laiko žymės, senėjimo procesas ar gyvenimas: saulės, alkoholis, rūkymas taipogi palieka žymas, akys pavargsta ir išsenka. Riebalinis audinys aplink akis iškyla, todėl atsiranda akių maišeliai arba paburkimas. Oda atsipalaiduoja aplink akis ir suteikia nuovargio efektas.

Todėl šiais laikais yra vokų korekcijos plastinė operaciją kuriomis galima akių vokus pakeltį, galime padaryti akys spindinčias dar kartą. Akies voko pakėlimas veda prie išvaizdos atjauninimo, ypač, kai odos perteklius būna per didelis gali atsirasti kabantys vokai, veidas atrodo liūdnas, pavargęs ir senas. Voko patempimas yra viena iš labiausiai paplitusių ir populiariausių chirurginių procedūrų. Šiuolaikiniai metodai vokų korekcijos, kad būtų galima pasiekti didžiausią poveikį su labai mažai pastangų.
Pavargusiomis akimis yra labai sunku perteikti energiją ir gyvenimo džiaugsmas. Atsižvelgiant į darbo galimybės pasaulį, žmonės su gyvenimo džiaugsmu, dinamiškumu turi geresnes galimybes.
Norėdami atgauti savo jaunatvišką ir šviežią išvaizdą akies vokų korekcija būtų teisingas gydymas jums. Priklausomai nuo savo poreikių, viršutinė ir apatinė akies voko patempimo korekcija gali būti atliekama kartu arba atskirai. Kad neliktų matomų randų pjūvis daromas nuo viršutinio voko į raukšlę. Apatinio voko operacija, pjūvis yra daromas ant blakstienų krašto, taigi nelieka jokių randų.Darant akių voko pakėlimo korekcija turi būti ilgalaikė patirtis tam, kad nebūtų sugadinti regėjimo organas, ir tuo pačiu metu, kad būtų gautas optimalus rezultatas.Kaip ir su visomis operacijomis gali būti pasekmių dėl rūkimo žaizdos ilgiau gali gyti arba gali būti sutrikdyta. Todėl patartina apriboti rūkymą prieš operaciją ir po jos. Kraujo srautas sumažėja rūkančių ir kraujo krešulių rizika yra didesnė kartu su tabletes. Po viršutinio ir apatinio akies vokų korekcijos patempimo akys bus jaunos ir švytinčios.

Vokų pakėlimas

Patarimai po operacijos metu:
Po pirmųjų akies vokų patempimo korekcijos geriausia nuolatinis šaldymas su ledo pakuote vokams yra labai rekomenduojama. Tai patinimas gali būti sumažintas arba sustabdytas. Gali kraujosruvos būti sumažintos ir išnyks net greičiau.Per pirmas dienas gali būti išrašomi vaistai nuo skausmo prireikus. Fizinis pasyvumas yra naudingas todėl ir gijimo stadijai. Aušinimo ledo kompresu galima naudoti keletą dienų. Per pirmąsias kelias dienas, jums nereikėtų žiūrėti televizorių ir skaityti tai mažai, kam įmanoma. Turėtumėte leisti sau laiko atsigauti. Po kelių dienų galite atnaujinti savo kasdienybę kaip įprasta.Tiesioginis ir intensyvios saulės spindulių dėl randų reikėtų vengti dviejų iki trijų mėnesių.
Po akių vokų pakėlimas korekcijos daugumai pacientų jų išvaizda gali žymiai pagerėtį. Po 2-3 savaičių, jūs vėl visiškai grįšite į kasdieninį pilnavertį gyvenimą. Praėjus gijimo laikotarpiu tai 3 mėnesiam ir visiškai su gijus po akių vokų patempimo korekcija niekas iš aplinkinių, kaimynų ar draugų rato nepastebės kad jums buvo atlikta vokų patempimo korekcija. Galutinis rezultatas gali būti ir anksčiau įvertintas , nei po 3 mėnesių. Laikas parodė, kad po kiekvienos akių patempimo korekcijos didėja patirtis ir daromas akių patempimo korekcijos vis gerėja ir tobulėja.