Viskas, ką reikia žinoti apie nagų lempas

LED nagų lempa – tai nauja technika ir prietaisas, kurį jie naudoja salone dengdami gelinius nagus. Jei norite, šias lempas galite naudoti ir namuose. Lempos viduje yra diodas, kuris skleidžia šviesą. Šios lempos taip pat yra su fotoiniciatoriumi, kad būtų užtikrintas tinkamas nagų apdorojimas.

Daugeliui žmonių susidaro įspūdis, kad šių lempų technologijoje naudojama šiluma, tačiau nebūtinai. Nors techniškai jos gali naudoti šilumą, tačiau ne visos. LED lempa nagams yra labai veiksmingos ir puikiai tinka nagams dengti namuose arba salone ar SPA centre. Pagrindinė šių lempų paskirtis – padėti efektyviau ir greičiau dengti gelinius nagus. Jos taip pat padeda pagerinti šių nagų išvaizdą.

Nagų lempa naudojimas

Nagų lempa naudojama po to, kai nagų paviršius padengiamas bet kokiu dažymu ar piešiniu. Po dažymo ar dengimo nagas padengiamas geliniais nagais. Tuomet naudojama LED lempa. Ši lempa padeda pagerinti gelio padengimo išvaizdą ir bendrą grožį.

Nagai atrodys lygesni ir tolygesni, o procesas užtruks tik kelias papildomas minutes. Be to, šiame procese naudojami šviesos spinduliai yra visiškai saugūs ir nekelia jokio pavojaus žmogaus odai. LED lempa yra palyginti naujas salonuose naudojamas prietaisas, tačiau jis kelia daug teigiamo šurmulio. Jos savybės yra nepakartojamos ir jų nerasite jokiame kitame tokio tipo įrenginyje.

Ši lempa ne tik padeda sukurti lygesnę nagų apdailą, bet ir padeda gyti, jei kyla kokių nors komplikacijų. Verta pabrėžti, kad LED nagų lempos naudojimas nėra lengvas procesas, jei niekada to nedarėte. Prieš bandant naudoti profesionaliai, pravartu susipažinti, kaip ji veikia.

Bandydami tiksliai išsiaiškinti, kaip naudoti lempą, pirmiausia turėsite atsižvelgti į tai, kokio tipo gelis naudojamas ant nagų. Priklausomai nuo naudojamo gelio tipo yra skirtingas procesas. Jei atliksite tyrimus ir praktikuositės naudodami skirtingas programas, per trumpą laiką tapsite LED nagų lempos naudojimo ekspertais.

Gavę lempą turėtumėte visiškai perskaityti instrukcijas ir iš anksto pasipraktikuoti prieš atlikdami pirmąją profesionalią aplikaciją. Tai nuostabus prietaisas, kuris gali labai pagerinti jūsų atliekamo manikiūro išvaizdą ir grožį.

Kaip tinkamai elgtis su šviežiai manikiūriniais UV geliniais nagais

Matematika

Būkite protinga moteris ir sukaupkite visas žinias, kurių reikia, kad geriau suprastumėte šią sąvoką. Taip pat galite kontroliuoti tą grožio spektrą ir žinoti apie įvairias rinkoje esančias rūšis. Jei vis dar abejojate dėl konkretaus pasirinkimo, galite pasinaudoti salono pagalba ir užduoti reikiamus klausimus, kad galiausiai priimtumėte pagrįstą ir išmintingą sprendimą.

Drėkinkite savo mažąsias odeles

Tai svarbu. Suskilinėjusios ir sausos odelės iš tikrųjų gali lemti, kad elegantiška nagų spalva atrodys kaip košmaras ir pramanas. Pasiekus tobulą gelinio manikiūro išvaizdą, labai svarbu, kad kelis kartus per dieną nuolat masažuotumėte nagų odeles ir odeles vitamino e kremais. Taip užtikrinsite, kad jūsų nagai atrodys kuo šviežesni ir bus palaikomi geriausios būklės.

Spalvingos pramogos

Šiandien geliniai nagai būna nesuskaičiuojamų atspalvių, todėl jūsų pramogos neturi pabaigos. Geliniai nagai tapo itin aktualūs, o jų kruopštus blizgesys ir spindesys niekada nesibaigia. Patikėkite manimi, nes aš esu perėjusi visą tą šviesą.

Laikykite savo nagus sveikus ir laimingus.

Nesistenkite maištauti sportuodami standžiais ir suskilinėjusiais nagais, nes tai nerekomenduojama. Kai tik pajusite, kad nagas pradeda luptis, neatidėliokite jo pašalinimo. Tai tarsi dėvėti išteptą lūpų spalvą, o tai nėra šaunu. Galite tęsti įprastą nagų spalvą arba vėl rinktis UV gelinius nagus, bet kokiu atveju turite palaikyti švarą ir tvarką.

Nenulupkite

Niekada nebandykite išblukinti gelinių nagų, nulupdami juos patys arba juos čiupinėdami. Taip ne tik pašalinsite viršutinį nago plokštelės sluoksnį, bet ir pažeisite nagų dugną, todėl jis taps sausas ir netaisyklingas. Kad nagai išliktų lygūs ir sveiki, pašalinkite juos salone arba pas profesionalą.