Vaikiškos lovos jūsų sparčiai augančiam mažyliui

Kuomet mažyliai dar nevaikšto, įprastai daugybė tėvelių nesuka sau galvos dėl naujos vaikiskos lovos įsigijimo, tačiau nereikėtų pamiršti, kad laikas labai greitai bėga, o vaikai auga ne dienomis, o valandomis. Todėl nespėsite mirktelėti, kai jūsų mažylis jau ims žengti pirmuosius žingsnius, o neilgai trukus po to – ir nesustabdomai bei greitai lakstyti. Nuo tos akimirkos jo vystymasis taps dar spartesnis, todėl kiekviena diena bus kupina džiugių atradimų. Būtent tuomet atsiras poreikis naujai vaikiškai lovai. Ir nors kai kurie tėveliai mano, kad jų mažylis gali komfortiškai miegoti įprastinėje naujagimiams puikiai tinkančioje lovytėje, reikėtų atminti, kad jau vaikštančiam vaikui pamažu reikėtų pradėti taikyti „brandesnius“ sprendimus. Trumpiau tariant, jūs galite pradėti jį mokyti pačiam nukeliauti į savo lovą ir taip pat savarankiškai iš jos išlipti. Visą tai padaryti įprastinės lovytės atveju dažniausiai yra neįmanoma, tačiau jei pasidairysite vaikiškos lovos, šį klausimą išspręsite labai paprastai ir greitai.

Vaikiskos lovosBe abejo, jūs galite baimintis, kad jūsų mažylis miego metu iš vaikiškos lovos iškris ir susižeis, tačiau kalbame apie šiuolaikiškas lovas, kurios gali būti komplektuojamos kartu su šoninėmis apsaugomis. Jos suteikia efektyvią apsaugą nuo iškritimo, tačiau taip pat nesuvaržo vaikų laisvės, t.y. jie gali į savo lovytę įlipti ir iš jos išlipti.

Tuo tarpu, jei iki šiol savo mažylį migdydavote kartu su savimi, tokio tipo vaikiška lova taip pat galėtų būti puiki alternatyva, padedanti jam persiorientuoti ir pradėti miegoti savo lovoje. Neretai pastebima, kad augantis vaikas į įprastą lovytę su grotelėmis ima žvelgti pakankamai neigiamai, o tai savo ruožtu jį skatina naktį praleisti tėvų lovoje. Tai nėra tinkama ir skatintina praktika, todėl kur kas geriau, jei pasidairytumėte po dabartinę vaikiškų lovų pasiūlą ir nuspręstumėte, kuris lovos variantas jūsų vaiko atveju galėtų tikti geriausiai. Tai padaryti bus labai paprasta, jei nepamiršite apsilankyti specializuotose vaikų prekes siūlančiose internetinėse parduotuvėse, kurių šiandien yra ne viena ir ne dvi. Tai leis rinktis iš labai didelio skirtingų vaikiškų lovų asortimento.