Traktorių nuoma

Žemės ūkis tai labai svarbi ekonominė šaka Lietuvoje, kuri turi įtakos kiekvieno žmogaus gyvenimui. Šiandien dar nemažai žmonių pasiryžta ūkininkauti, tačiau dalis jų abejoja dėl savo galimybių įsigyti reikalingas transporto priemones, nes jų kainos gan didelės, o tokios transporto priemonės tikrai ne vienos gali prireikti.

Traktorius šiuo metu yra pati reikalingiausia transporto priemonė tempti žemės ūkio padargams, kuriais būtų apdirbama žemė ar pervežama žemės ūkio produkcija iš vieno taško į kitą. Todėl kiekvienas susidomėjęs žemės ūkiu ieško variantų kaip pigiau nusipirkti traktorių ar pasiskolinti. Pigiai nusipirki galima tik naudotus labai ilgą laiką ar su defektais. Kita didelė problema vieta jų laikymui. Ne visi visada turi kur juos laikyti, nes tai nėra automobilis, kuris užima nedidelį plotą, o traktoriui reikia nemažai vietos kieme ar didžiulio garažo, kuriame jis būtų laikomas. Čia iš karto papildomos išlaidos. Šiuo metų bene patraukliausias variantas yra traktorių nuoma. Nuomojantis traktorius, nereikės rūpintis didelėmis investicijomis ir ilgalaikis įsipareigojimais. Tokį variantą labai gerai yra pasirinkti tada kai kiekvienais metais skiriasi poreikiai ir tikslai ką norima daryti žemės ūkyje. Vieno sezono metu pakanka vieno traktoriaus, o kitą sezoną gali prireikti ir keleto metų. Traktorius yra pasirenkamas atsižvelgiant į ūkio dydį, kokio tipo tai būtų ūkis, kokios geografinės sąlygos ir koks darbų sudėtingumas yra. Žinoma jeigu žemės ūkyje planuojama atlikti daug įvairių užduočių, vertėtų rinktis universalų traktorių, nes su juo galima atlikti ne tik standartines užduotis, bet ir specifines. Renkantis traktorių nuoma reikia peržvelgti visus siūlomus variantus, pavyzdžiui, kaip reikalingas padangų plotis, naudojama priekinė ar užpakalinė pakabos, kokie padargų kabinimo mechanizmai , variklio galingumas ir t.y. Galiausiai išsirinkus traktorių, galima jį jau išsinuomoti reikalingam eksploatacijos laikotarpiui.

Traktorių nuoma yra geriausias variantas neturint savos technikos atlikti visus žemės ūkio darbus. Pasinaudojimas tokia paslauga sutaupo labai daug pinigų ir laiko. Svarbiausia išsirinkti dominantį, reikalavimus atitinkantį traktorių ir pradėti dirbti žemės ūkio darbus.