Sporto prekės internetu: būtiniausio inventoriaus pasirinkimas puoselėjaniems didesnę raumeninę masę

Svajojate turėti nuosavą sporto kambarį namuose ar tiesiog norite pasipildyt sporto prekių asortimentu, tačiau sunku apsispręsti, ką dėti į krepšelį? Klauskite Perfect Body parduotuvės ekspertų, kurie pakonsultuos ir padės tinkamai pasirinkti pagal norimus tikslus arba skaitykite šį straipsnį toliau, jeigu Jūsų siekis – raumenų didinimas.

defTam, kad Jūsų sporto  tikslai būtų įgyvendinti kuo greičiau, vien kūno pratimų neužteks. Tai ypač aktualu asmenims, siekiantiems didesnių raumenų, kadangi įvairios sporto programos be treniruoklių ir laisvų svorių neįmanomos. Šiame straipsnyje nerekomenduosime rinktis konkretaus gamintojo prekių, o patarsime kokio tipo inventorius Jums labiausiai tiktų raumeninės masės didinimui. Niekam nepaslaptis, kad laisvi svoriai, kaip štangos ir hanteliai yra svarbiausi šio tikslo siekimui. Tačiau labai svarbu suprasti esminį faktą, jog dirbti vien tuo pačiu, lengvu svoriu ilgą laiką nepakaks. Norint, kad raumenys augtų kuo sparčiau, turite kelti kiekvieną trenriuotę sunkesnius svarmenis. Vargu ar užauginsite didesnį bicepsą, treniruodami jį ištisus mėnesnius tuo pačiu 10 kg hanteliu. Tad čia yra svarbu padaryti tinkamiausią pasirinkimą – pasirūpinti, kad netrūktų laisvų svorių (blynų). Taip pat turėtumėte atsiminti, kad norint pastoviai didinti darbinius svorius, reikia mažesnės masės svorių diskų, kadangi vargu ar sugebėsite tinkamai atlikti pratimą iškarto pasidindami darbinį svorį iki 5 ar 10 kg izoliaciniuose pratimuose. 0,5-2,5 kg „blynai“ puikus pasirinkimas ateičiai.

Tam, kad galėtumėte išnaudoti visus sporto programos pratimus, vien laisvų svorių nepakaks. Reikalingi treniruočių suoliukai ir kai kurie treniruokliai. Tokie baziniai pratimai, kaip štangos spaudimas atsigulus, pritūpimai ir kt. neįmanomi atlikti be minėtos įrangos. Žinoma, čia paišlaidauti tektų nemažai. Tačiau, jeigu jau kišenėse „vėjai švilpauja“, galima improvizuoti, pasirenkant tik vieną daugiafunkcinį treniruočių suoliuką. Žemiau pateiktoje nuotraukoje galite matyti, kad šiuo treniuokliu galite atlikti daugybę pratimų, kurių tarpe ir pritūpimus. Kaip ir minėjome, imporvizuokite. Pakelkite grifo laikiklius į aukščiausią tašką, nuimkite suoliuką ir pasidėkite grifą. Tik šiek tiek pritūpę, galėsite lengvai užsikelti štangą ant sprando ir daryt pritūpimus, o pabaigus, lygiai taip pat lengvai padėti ant laikiklių. Susirūpinote, kaip atliksite prisitraukimus? Galite rinktis iš palataus asortimento nebrangių skersinių, arba tieisog atlikti lyno trauką, vietoje prisitraukimų. Dar kartą pažvelgę į žemiau esančią nuotrauką galite pamatyti, jog šis treniruoklis turi vertikalų lyną. Traukiant jį plačiu paėmimu link smakro, dirba tie patys raumenys, tokiu pat pajėgumu ir amplitude, todėl pirkti skersinio atskirai nebūtina. Tiesiog sureguliuokite norimą svorį ir atlikite pratimą kaip priklauso.

Treniruokliai apšilimui ir kardio veiklai

Norint atlikti apšilimą ar kardio veiklą treniruokliai nebūtini, tačiau jeigu jau nusprendėte įsigyti tik vieną – rekomenduotume bėgimo takelį. Jo dėka galite sudeginti daugiausiai kalorijų, taip pat, bėgant dirba visi raumenys. Kai nuspręsite„ ryškinti“  raumenis, toks pasirinkimas labai pagelbės. Be to, tai gali tapti malonia rutina apšilimui ir reguliariam prasibėgimui po treniruočių su svarmenimis.