Sportinio laivo nuoma ir kitos aktyvios pramogos

Kai vasara lepina šiltais orais, vandens telkiniai poilsiautojus traukia kaip magnetas. Tiems, kurie ieško, kaip turiningai praleisti laisvalaikį, vien išsimaudyti ir pasideginti negana, norisi ir daugiau pramogų. O tokių Lietuvos vandens telkinių pakrantėse tikrai netrūksta. Viena populiariausių – sportinio laivo nuoma.

Kada verta rinktis?

Vasara – puikus laikas pramogauti prie vandens. Kai lepina oras, galima prie vandens telkinių praleisti ir ištisas valandas. O kad laikas būtų praleistas turiningai, įvairiose vietose galima pasimėgauti ir papildomomis pramogomis.

Vasara yra puikus metas išbandyti plaukimą sportinio tipo laivu. Dažniausiai tai yra nedidelis laivas su atviru deniu, kuriame telpa iki 10 žmonių kompanija. Šis laivas skrodžia vandenį greitai ir sukelia įspūdingas bangas, kurios puikiai pritaikomos čiuožimui su vandenlente. Todėl tiems, kurie dar nėra išbandė aktyvių vandens pramogų, sportinio laivo nuoma yra puikus pasirinkimas.

Taip pat toks laivas gali būti puikus pasirinkimas ir ramesniam laiko praleidimui. Pavyzdžiui, romantiškam pasiplaukiojimui su mylimu žmogumi leidžiantis saulei. Sportinio laivo nuoma gali būti kelias valandas, o kapitonas Jums parodys tokias vietas, apie kurias nė nežinojote. O jeigu dar šalia bus profesionalus fotografas – galite pasimėgauti ne tik geru laiku, bet ir įspūdingomis nuotraukomis. Tokie laivai labai dažnai pasirenkami šventinėms fotosesijoms .

Kokios pramogos populiarios?

Karštuoju metų laiku ne tik sportinio laivo nuoma tampa populiariu pasirinkimu laisvalaikiui, bet ir kitos šalia vandens telkinių siūlomos pramogos. Pavyzdžiui – pripučiamų batutų parkai. Tai puikus laisvalaikio praleidimo pasirinkimas tiek vaikams, tiek suaugusiems. Lietuvoje tokių parkų kasmet atidaroma vis daugiau. Pripučiamos kliūtys – aktyvus laisvalaikio praleidimas. Tai smagi atrakcija visai šeimai. Todėl dažnai pasirenkama kaip vaikų gimtadienio atrakcija.

Taip pat prie vandens telkinių siūlomos ir kitos pramogos tiems, kurie nori aktyviai leisti laisvalaikį. Pastaruosius kelis metus Lietuvoje populiarėja ir irklentės. Tai taip pat įdomi paslauga, jeigu dar nesate savęs išbandę šioje pramogoje. Jeigu irklentė atrodo kiek per paprasta pramoga, profesionalūs treneriai kviečia išbandyti banglenčių ar burlaivių sportą. Tad pasirinkimo daug. Jeigu galvojate, kaip aktyviai praleisti savaitgalį ar laisvą dieną, jau dabar ieškokite, kur arčiausiai Jūsų yra siūlomos šios aktyvios ir įdomios pramogos ant vandens.