Seksas be apsaugos priemonių – pražūtis?

safesexSeksas – didelis malonumas, tačiau norint, kad jis būtų dar didesnis rekomenduojame pasirūpinti visomis apsaugos priemonėmis, kurios gali užtikrinti, kad praėjus tam tikram laiko tarpui jums neteks rūpintis vaikais. Būtent todėl reikalingos apsaugos priemonės, kurių platus pasirinkimas kartais apsunkina paieškas. Seksas be apsaugos priemonių yra gana sudėtingas dalykas, kadangi tik jo nebuvimas arba nevaisingumas gali užtikrinti, kad rezultatas nebus vaikai. Visgi, kai kurie žmonės vis dar mano, kad yra būdų, kurie gali padėti nepastoti. Tokie būdai, kaip ištraukimas ir panašiai iš pirmo žvilgsnio atrodo patikimi, tačiau anksčiau arba vėliau vistiek pamatoma, kad rezultatas bus prastas.

Seksas be apsaugos priemonių yra labai prastas pasirinkimas tokiu atveju, jeigu nenorite, kad to rezultatas būtų vaikai. Pasirinkti, kuri apsauga jums labiausiai tinka gali būti kiek sunku, būtent todėl rekomenduojame susidėlioti pliusus ir minusus, kurie nulems pasirinkimus.

  1. Dažniausiai pasirenkama priemonė yra prezervatyvai, kurie šiuo metu rinkoje prieš visus kitus aspektus laimi dėl labai daugelio veiksnių. Pirmiausia kaina yra prieinama, nereikia jokio recepto, kuriuo būtų galima naudotis, o įsigyti galima praktiškai bet kur. Nenuostabu, kad būtent prezervatyvai pristatomi kaip pats populiariausias variantas.
  2. Kontraceptinės tabletės vos tik atsiradusios buvo labai populiarios. Šiuo metu populiarumas kiek sumažėjo, kadangi vis intensyviau pasigirsta minusai, kurie skatina žmonėmis nesinaudoti šio pobūdžio paslaugomis.
  3. Egzistuoja ir pleistriukai bei įvairios spiralės, kurios dažniausiai geba įdėti tik profesionalios gydytojos. Šios priemonės nėra populiarios ir net keista, kad rinkoje vis dar yra pasirinkimų atsižvelgiant į tai, kad visuomenė yra gana rimtai nusiteikusi prieš tai.

Seksas be apsaugos priemonių atneš tą rezultatą, kuris yra akivaizdus. Būtent todėl, jeigu jūs nerandate jums labiausiai tinkančio varianto – rekomenduojame ieškoti toliau, kadangi nenorintiems vaikų gali tekti labai gailėtis vienos meilės nakties.

Akivaizdu, kad prezervatyvai yra pats geriausias variantas ir būtent jį mes jums rekomenduojame. Jeigu iki šiol svarstote, kas jus labiausiai tenkina ir neapsisprendžiate – pasikonsultuokite su profesionalais, kurie atsakys į visus rūpimus klausimus.