Pokeris. 2 skirtingi požiūriai

pokerisVienas dalykas gali būti vertinamas iš kelių perspektyvų. Pavyzdžiui, išmanusis telefonas su dideliu ekranu patogus žaidžiant žaidimą, bet kišenėje jokio komforto. Panašiai pasakytume ir apie pokerį. Vieni žmonės teigia, jog pokeris yra laisvalaikio praleidimo būdas, o kiti apie kortas kalba kaip apie darbą. Toliau pateikiami abu šie požiūriai.

Kai pokeris suprantamas kaip laisvalaikis, tai nebūtinai reiškia vienakryptį mąstymą. 1 Situacija: žmogus susitinka su draugais ir jie nusprendžia sulošti vieną kitą partiją. 2 situacija: asmuo vyksta į kazino. 3 situacija: pasirenkamas internetinis lošimo variantas. Tai reiškia, jog yra ne viena žaidimo terpė. Ką rinktis? Kiekvienas variantas turi savų niuansų. Vieniems patinka draugų kompanija, kiti nori maksimaliai valdyti savo laiką ir renkasi labiau intravertišką lošimą virtualioje erdvėje.

Verta paminėti, kad tokiu atveju, kai pokeris traktuojamas kaip pramoga, paprastai nekalbama apie įspūdingas sumas. Na, nebent juokais. Bet yra ir kitoks požiūris. Kai kurie asmenys pokerį prilygina darbui. Jeigu nejaučiama atsakomybės ir jeigu tiesiog statomi pinigai, tai situacija, švelniai tariant, plevėsiška. Tikrieji profesionalai atskleistų, kaip svarbu žingsnis po žingsnio domėtis žaidimu, jį analizuoti ir tokiu būdu tobulėti.

Kiekvieno požiūrio šalininkai gali būti skirstomi į mažesnes grupes. Kaip minėta, skiriasi suvokimas. Jei žaidžiama be disciplinos ir atsakomybės, tai tiesiog ištaškomi pinigai. Reikėtų akcentuoti, kad tiek žaidžiant mėgėjiškai, tiek einant profesionalumo keliu labai svarbu atsakingai įvertinti padėtį. Ne tik geros kortos turėjimas lemia sėkmę, bet ir tinkamas pokerio įvertinimas. Čia turime omenyje ne konkrečią lošimo partiją, o apskritai pokerį kaip diskursą.

Mėgėjiškas kortų dėliojimas ir profesionalus domėjimasis kombinacijomis, programomis bei panašiais dalykais – iš pažiūros visai skirtingos sferos. Tačiau kalbama apie tą patį žaidimą. Tiek vienu, tiek kitu atveju galima kartoti apie atsakingumo svarbą. Ankstesnėse eilutėse tas žodis buvo paminėtas. Ir tikrai ne be reikalo. O profesionalas yra asmuo, kuris tai supranta.