Lipdukų spausdintuvai – kaip juos išsirinkti ir kokie geriausi?

Lipdukų spausdintuvai verslo sektoriuje yra nepamainoma pagalba, kuri padeda tam tikrus darbus atlikti ne tik greičiau, bet ir kokybiškiau. Su kokybiškais lipdukų spausdintuvais etiketes atspausdinsite ypač operatyviai. Jie skirti nuolatinei ir kintamai informacijai, brūkšniniams kodams bei grafiniams vaizdams spausdinti ant lipnių, paprastų etikečių bei tekstilinių juostelių. Galima spausdinti ant įvairių popierinių, polimerinių ir sintetinių paviršių. Įrenginiai ypač greitai apdoroja duomenis ir perduoda juos spausdinimui. Atspausdinti lipdukai pasižymi puikia spausdinimo kokybe. Galimas spausdinimo greitis – iki 300 mm/sek. Šiame straipsnyje pasakysime į ką reikia atsižvelgti, renkantis lipdukų spausdintuvus. Taip pat pristatysime geriausius šiuos spausdintuvus bei trumpai aptarsime jų funkcijas.

Lipdukų spausdintuvai – į ką reikia atsižvelgti, renkantis juos?

Siekiant dirbti efektyviau ir kokybiškiau, labai svarbu įsigyti tinkamiausius lipdukų spausdintuvus. Greičiausiam ir tinkamiausiam pasirinkimui, visada pirmiausia siūlome susisiekti su šių spausdintuvų specialistais, kurie įvertinę Jūsų poreikį – pateiks rekomendacijas.

Papildomai atsižvelkite į šiuos niuansus:

  • Nuspręskite kokios talpos lipdukų spausdintuvų Jums reikia – šie spausdintuvai gali būti stacionarūs arba mobilūs. Pastaruosiuose telpa mažesni rulonėliai, todėl juos tenka keisti dažniau. Stacionariuose – telpa didesni, todėl per tą patį laiką jie atspausdina didesnį kiekį lipdukų.
  • Renkantis įvertinkite spausdinimo kokybę bei dažnį – spausdinimo kokybė lemia greitį, o pastarasis dažniausiai priklauso nuo poreikių. Biuruose užtenka lėtesnių, mažesnio dažnio, o prekybos sferoje pasirenkami greitesni. Geresnei raiškai spausdintuvas dirbs lėčiau, tačiau kokybė – puiki.
  • Taip pat įvertinkite kokį lipdukų kiekį Jums reikės spausdinti – pagal tai reikia rinktis įrangą, kuri dažnai klasifikuojama į labiau skirtą mėgėjiškiems poreikiams su retesniu naudojimu ir mažesniais kiekiais ir profesionalią.
  • O prie šių spausdintuvų papildoma įranga reikalinga tiems, kurie ieško funkcionalumo – spausdintuvai, tokiu atveju, dažnai derinami su etikečių klijavimo įrenginiais, kas optimizuoja darbą.

Geriausi lipdukų spausdintuvai ir jų funkcijos

  • Lipdukų spausdintuvas „BROTHER PT-P950NW“ – profesionalus, prie tinklo prijungiamas lipdukų spausdintuvas, sukurtas bet kokioms ženklinimo užduotims atlikti. Yra laidinis ir belaidis ryšys, įskaitant Bluetooth. Galima sukurti lipdukus per išmaniąją programėlę telefone ir belaidžiu ryšiu juos atspausdinti šiuo spausdintuvu.
  • Lipdukų spausdintuvas Brother PT-D600VP – didelio spalvoto skystųjų kristalų ekrano dėka galima kurti etiketes ir peržiūrėti jas prieš spausdinimą. Automatinis kirpiklis ir galimybė spausdinti etiketes tiesiai iš kompiuterio užtikrina, kad, pavyzdžiui, Jūsų biuras yra tinkamai organizuotas ir jame esantys svarbūs daiktai yra aiškiai pažymėti.

Apibendrinant, galima teigti, jog išsirinkti geriausius lipdukų spausdintuvus nebus sunku, jei įsidėmėsite straipsnyje išvardintus papildomus nuansus. Įsigykite iš įmonių, kurios tokiais spausdintuvais prekiauja. Turint lipdukų spausdintuvą, dirbsite lengviau ir sparčiau!