Kur rasti nebrangią kuprinę vaikui į mokyklą?

Prieš kiekvieną rugsėjo pirmąją tėvai griebiasi už galvų, nes žino, kiek kainuoja vaiką išleisti į mokyklą. Juk kainuoja viskas: vadovėliai, knygos, sąsiuviniai, kuprinės, o kur dar apranga bei avalynė.

Kuprines pigiauTodėl ne veltui perkybos centrai taiko įvairias nuolaidas, kurių metu galima ne tik sąsiuvinius, bet ir kitus mokyklai reikalingus komponentus nusipirkti žymiai pigiau. Juk visi nori sutaupyti. O visi žinome, kokie vaikai gali būti bjaurūs atžvilgiu tų, kurie turi prastesnį daiktą, todėl nei vienas vaikas nenori atrodyti prasčiau nei jo bendraklasis, o tėvams tai tikras vargas. Taigi, Rugsėjis tampa ne pirmuoju rudens mėnesiu, o kančios mėnesiu.

Todėl daug laiko sugaišdami turguose, parduotuvėse ir prekybos centruose ieškodami tinkamų ir reikiamų prekių, neužmirškite interneto. Jis pilnas portalų, kuriuose ir kuprines pigiau, ir batai, ir kitos mokyklinės prekės. Svarbu tik žinoti ko nori, nes interneto platybėse rasite viską ir dar daugiau. Taigi, turite turėti saiką, nes nuo siūlomų prekių gausos akys raibsta ir norisi viską turėti.

Kad jau vaiko ruošimas į mokyklą nebūtų toks varginantis, pradėkite jį ruošti anksčiau, pvz., vasarą ar dar pavasarį, kada parduotuvės tuština sandėlius ir galite rasti tikrai kokybiškų prekių už atitinkamą kainą. Svarbu yra mokėti planuotis savo laiką ir problemos kaip mat nebeliks. Tuomet ir patys būsite laimingesni, ir tuo pačiu bus laimingesni jūsų šeimos nariai. Juk nebūtina visko, kaip studentams, atidėlioti paskutinei dienai. Taip jūs net ir savo pačių vaikams stresą įvarote. O jei pradėtumėte ruoštis anksčiau, galėtumėte tas paskutines vasaros dienas praleisti kartu su šeima kažkur prie ežero, jūros ar tiesiog sode. O galbūt namuose visiems būnant kartu ir žaidžiant smagius stalo žaidimus vėlyvą popietę, kol už lango lyja paskutins vasaros lietus.

Taigi, svarbiausia norint viską spėti ir sutaupyti, reikia mokėti planuoti savo laiką bei biudžetą. Stebėkite, kada parduotuvėse pasirodo geriausios kainos ir nebijokite pirkti slidžių vasarą, nes malkas reikia ruošti žiemą. Viską gerai apsvarsčius sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų.