Kokybiškos užuolaidos namams suteikia ne vien jaukumo

Užuolaidos namams suteikia jaukumo. Su šiuo teiginiu sutinka ne tik siuvėjai, ne tik pardavėjai, bet ir kiekvienas iš mūsų, kiekvienas besirenkantis naujas užuolaidas.

Bet suteikia ir kitų dalykų. Vienas iš jų yra praktiškumas. O ką tai reiškia? Keli pavyzdžiai:

1) jei gyvenate judrioje aplinkoje, kur zuja nemažai mašinų, kur kyla nemažai dulkių, užuolaidas tikrai įvertinsite iš teigiamos pusės – namie tiek nepridulkės, kiek be jų (kai jos ant langų, gyvenate truputį švariau);

2) naktinės užuolaidos labai saugo privatumą – galite džiaugtis jaukesniais namais, galite jaustis užtikrinčiau, galite atsiriboti nuo šurmulio lauke;

3) privatumą saugo ir dieninės užuolaidos – jos puikios tuo, kad neužstoja vaizdo į lauką, bet prašalaičiams kambario vaizdą maskuoja – tad vėlgi galite jaustis ramiau ir žinoti, kad jūsų namai yra jūsų tvirtovė.

Užuolaidos namams reikalingos, jos svarbios įvairiais aspektais. Džiugu, kad ir pasirinkimas nepaprastas – gausus ir iš tikro turtingas. Kai yra galimybė ne tik pasižvalgyti, bet ir rinktis iš gero asortimento, tai kiekvienas atrandame šį tą nepaprasto, šį tą patinkančio. O tai, kas patinka, turėtų džiuginti ir jaukumu, kuris yra vienas iš kertinių dalykų namuose.

Kaip lūkesčiai nelieka nuošalyje

Taigi, ieškant naujų užuolaidų atsiranda ne viena galimybė. Pasirinkimo laisvė ne kokia utopinė, o labai tikra. Ta pasirinkimo laisvė patinka visiems – ir pirkėjui, mąstančiam, kaip atnaujinti namus, ir skrupulingiausiam interjero dizaineriui, galvojančiam, kokią praktišką ir stilingą erdvę sukurti.

Beje, reikėtų pridurti, kad įvairūs ne tik užuolaidų modeliai. Vaizdžiai tariant, kainos irgi atranda savo pirkėją. Kas dairosi pigesnių gaminių, kas brangesnių – ir visi randa tai, ko tikisi. Tiksliau šnekant, pateisinami skirtingi lūkesčiai. Jie nelieka užgožti, nelieka kažin kur nuošalyje.

Priedai

Jeigu mėgstate estetiškus sprendimus, neabejotinai atkreipsite dėmesį ir į užuolaidų priedus. Štai laikikliai neretai primena prabangius papuošalus, o spalvingi kutai suteikia interjerui gyvumo, žaismingumo.

Laikiklis-magnetukas – ne tik stilingas, bet ir praktiškas. O kutai – tikras universalumo stebuklas, kurį galima naudoti ir kuriant rankdarbius. O dizaino įvairovė (ir laikiklių, ir kutų) tiesiog stebina. Ką ir prie ko priderinti – malonus galvosūkis.

Jūsų erdvė

Taip pat derėtų užsiminti, kad kiekvienas čia aptartas dalykas suponuoja apie individualią erdvę. Apie tokius namus, kuriuose gera. Apie tokius, kuriais norisi gėrėtis. Ir apie tokius, kurie sukurti pagal asmeninius pageidavimus.

O tai, kad skirtinguose kambariuose galima pasitelkti vis kitokius dizaino sprendimus, dar labiau įkvepia. Produktyvi aplinka darbo kambaryje? Rami atmosfera miegamajame? Tai įmanoma. Aišku, jei yra galimybė, neprošal susisiekti su profesionaliu dizaineriu, kurio mesteltos mintys turėtų padėti džiaugtis nuostabiais namais.

Džiugu pridurti, jog neretai ir maža investicija į būstą tampa dideliu pokyčiu į gerąją pusę. Tai, ką kabiname ant karnizų, jokiu būdu nėra išimtis.