Kokybiški mediniai ir guminiai kramtukai internetinėje parduotuvėje KIDY.eu

Kai kūdikiui dygsta pirmieji dantukai jis būna neramus, kaprizingas ir šiuo periodu Jums į pagalbą gali atskubėti kramtukai. KIDY savo pirkėjams siūlo geriausių Europos prekių ženklų kramtukus.

Lullalove

„Lullalove“ dizainerių studija kuria ir gamina prekes iš aukštos kokybės žaliavų. Kūrybiškas požiūris, Lullalove gaminių saugumas ir naudingumas išgarsino šį prekės ženklą visame pasaulyje.

lullalove„Lullalove“ kamina kramtukus iš klevo medienos ir jie pristatomi dviejose kolekcijose:

 1. Grizole: žinomų vaisių formų.
 2. MaMari: jūros gyventojų formų.

Kiekvienas gaminys prisotintas augaliniais aliejais, kurie ne tik neleidžia į medį susigerti seilėms, neleidžia išbrinkti, bet ir turi malonų aromatą. Aliejaus prisotinta danga neleidžia žaislo paviršiuje daugintis bakterijoms bei mikrobams. Kramtukai lengvai telpa į kūdikio rankytę — mažylis gali užtikrintai laikyti kramtuką savo delnelyje.

Lullalove kramtukų privalumai:

 • Ekologiškos medžiagos;
 • Aukšta kokybė;
 • Malonus kvapas;
 • Nereikia ypatingos priežiūros;
 • Originalus dizainas;
 • Patogūs.

Ši kompanija gamina ne tik kramtukus, bet ir žaisliukus maudynėms vonioje. Šie žaislai gaminami iš saugios gumos — kaučiuko. Įvairiaspalvės ryškios antytės su karūnomis suteiks besimaudančiam kūdikiui daug teigiamų emocijų.

Vulli

Prancūzų kompanija Vulli yra unikalaus žaisliuko kūrėja ir gamintoja. Tai kramtukas „Žirafa Sofi“. Kokia šio gaminio atsiradimo istorija? Ogi vieno iš Vulli kompanijos darbuotojų šeimoje gimė nuostabios dvynukės ir laimingas tėtis tiesiog norėjo pradžiuginti savo mažyles. Kadangi kompanija specializavosi gaminių iš kaučiuko gamyboje, labai greitai gimė ir žaisliuko idėja. Pirmasis kramtukas zirafa pasirodė šventosios Sofijos švenčių išvakarėse, todėl žaisliukui iškart prigijo vardas“zirafa sofi“. Ir štai jau daugiau kaip 50 metų šis kaučiukinis zirafa kramtukas gelbsti nuo dantenų skausmo mažylius visoje Europoje. Sophie zirafa tapo geriausiu draugu tūkstančiams kūdikių.

Žirafa Sophie – privalumai:

 1. Natūralios medžiagos (kaučiukmedžio sultys).
 2. Saugūs maistiniai dažai.
 3. Vulli kramtukas – visavertis guminis žaislas kūdikiui.
 4. Spaudžiamas leidžia garsus, todėl tikrai patiks jūsų mažyliui ir padės lavinti priežasties – pasekmės ryšio suvokimą.
 5. Vulli zirafa ryškiaspalvė.
 6. Vulli kramtukai patogūs vartoti.
 7. Ilgaamžiai.
 8. Hipoalerginiai.

Labai gaila, tačiau šiuolaikinių parduotuvių lentynose vis dažniau galima pamatyti kramtukų „Žirafa Sofi“ klastočių. Zirafa kramtukas: kaip atskirti originalą nuo klastotės? Viskas labai papasta: kramtuko „Zirafa sofi“ originalas visada turi savo serijinį numerį. Būtent į jį ir derėtų atkreipti dėmesį, jei nutarėte įsigyti Vulli kramtuką.

Isigyti žirafa sofi  galima internetinėje parduotuvėje KIDY.eu. Čia jūsų dėmesiui daugybė ir kitokių šio prekės ženklo gaminių:

 • vėsinantys kramtukai;
 • barškučiai;
 • žaisliukai maudynėms vonioje (vonios žaislai);
 • gražūs guminiai gyvūnėlius vaizduojantys žaislai.

Internetinė parduotuvė KIDY.eu kviečia tėvelius iš viso pasaulio sėkmingai apsipirkti. Kramtuko sophie la girafe kaina čia Jus maloniai nustebins. Jūsų dėmesiui gražūs ir kokybiški drabužiai vaikams internetu, žaislai ir daugybė pačių įvairiausių gaminių. Platus asortimentas, viliojančiai patrauklios kainos, kokybiškos prekės, įvairūs prekių apmokėjimo būdai ir greitas prekių pristatymas  – visa tai kiekvieno KIDY.eu kliento paslaugoms.