Kodėl verta statyti krosnelę namuose?

Daugeliui žmonių židinys – tai ne tik jaukumo ir romantikos objektas su tikra ugnimi ir malkų spragsėjimu vakaro tyloje. Nors ne paslaptis, kad ši priežastis yra viena dažniausių, įtakojančių krosnelės ar židinio įrengimą namuose.

Tiesa, kai kuriems šis įrenginys yra vienas iš geriausių papildomų šilumos šaltinių, kuris leidžia užtikrinti pakankamą šilumą namuose šaltuoju metu. Ir tai yra didelis skirtumas tarp tų, kurie židinį įsirenginėja dėl jaukumo ir grožio, ir tų, kuriems tai tampa tikru išsigelbėjimu. Ypatingai senos statybos namuose, kuriuose šildymo sistema neužtikrina pakankamos šilumos temperatūros arba pirtyje bei vasarnamyje.

Kokybiškos krosnelės gali visiškai aprūpinti namus tiek papildoma šiluma, tiek kaip nuolatinis šildymo šaltinis nedideliuose namuose su minimaliomis išlaidomis. Pasirinkus krosnelę su šilumokaičiu, ją galima pilnai integruoti į pagrindinę šildymo sistemą ir taip šilumą perduoti į radiatorius bei pašildyti vandenį. Taip pat galima naudoti kaip tiesiog atskirą šilumos šaltinį svetainėje ar kitoje patalpoje.

Dar viena iš priežasčių, kodėl verta rinktis tokį šilumos sprendimą namuose – tai krosnelės kompaktiškumas ir pritaikymas bet kuriame interjere. Priklausomai nuo to, kokią paskirtį ši krosnelė atliks jūsų namuose, galima rinktis plienines, ketaus ar keramikines, akumuliacines ar su šilumokaičiu krosneles. Krosnelės ypatingai pasiteisina sodybose, kuriose dažnai nėra galimybės įrengti dujinį šildymą, o kieto kuro katilinę įrengti nėra pakankamai vietos.

Abejojantiems, židinį ar krosnelę pasirinkti, vertėtų neužmiršti, kad krosnelė yra išbaigtas produktas tiek dizaino, tiek apdailos prasme. Jų pasirinkimas pakankamai platus, todėl nesudėtingai pritaikysite tiek namuose, tiek sode. Ją tereikia tinkamai pajungti ir jau galima eksploatuoti, o štai židiniai reikalauja papildomo estetinio integravimo. Todėl norėdami greičiau ir paprasčiau įsirengti malkomis kūrenamą šildymo šaltinį, verta rinktis krosnelę.