Kodėl verta rinktis nestandartinius baldus?

Planuojant įsigyti naujus baldus dažnai svarstomas nestandartinių baldų pasirinkimo variantas. Šis sprendimas pirmiausia naudingas tada, kai yra ne tipiniai,  kitokie patalpų išplanavimai. Šiuo atveju rasti tinkamus jau pagamintus baldus kartais tampa išties sudėtinga. Tuomet pagal užsakymą gaminami ir tiksliai išmatavimus bei poreikius atitinkantys baldai tampa tikru išsigelbėjimu. Pasvarstykime, kodėl dar verta rinktis nestandartinius baldus.

  • Originalumas

Tokio pačio kaip jums pagal užsakymą pagaminto baldo niekuomet nepamatysite kituose namuose ar biure. Originalus dizainas, jūsų pasirinktos spalvos, o kartais ir medžiagos, baldą pavers vieninteliu ir išskirtiniu. Tad nestandartinius baldus dažnai renkasi žmonės, vertinantys unikalumą ir originalumą.

  • Didesnis funkcionalumas

Pagal užsakymą gaminami baldai gali turėti daug daugiau funkcijų, nei jau pagaminti variantai. Pavyzdžiui, į virtuvės spinteles, kuriose laikomi indai, gali būti montuojamas garų surinktuvas ir apšvietimo sistema. Tokie sprendimai suteikia galimybę vieną baldą panaudoti keliais tikslais. Tai ypač aktualu esant nedidelėms patalpoms ir norint sutaupyti vietos.

  • Maksimalus vietos išnaudojimas

Optimalus baldams skirtos vietos išnaudojimas nėra labai aktualus, kai patalpos yra didelės. Tačiau esant mažoms patalpoms, visuomet siekiama erdvę išnaudoti kuo naudingiau. Nestandartiniai baldai tuomet yra pats geriausias pasirinkimas. Taip įgyvendinamas maksimalus ploto išnaudojimas ir suplanuotas reikalingų baldų patalpinimas net ir mažiausiose erdvėse.

  • Aukštesnė kokybė

Nestandartinius baldus taip pat galima susieti su aukštesne baldų kokybe. Masinėje gamyboje dažniau pasitaiko gamyklinio broko, nei tuomet, kai baldai gaminami individualiai pagal brėžinius. Nestandartinio baldo gamybai skiriama daugiau dėmesio, tad galima daryti prielaidą, kad tokių baldų kokybė ir patvarumas bus didesnis.

Šios priežastys įtakoja nestandartinių baldų pasirinkimą. Šie privalumai atperka šiek tiek didesnę kainą ir ilgesnį nestandartinių baldų pristatymą.