Kelionės į Angliją: mikriuku ar lėktuvu

mikriukai i anglijaKeliauti per ir aplink pasaulį šiuo metu yra paprasta kaip niekad. Daugelis mūsų įgyvendina seniai brandintas svajones pasekti tam tikras šalis ir bent trumpai susipažinti su vietinių kultūra. Keleivių pervežimas autobusais atvėrė šias galimybes įgyvendinti savo norus, taigi jeigu svajojate nukeliauti į kokią nors šalį – paprasčiausiai pasidomėkite, ar Jūsų norai yra realūs. Bendrajam neto tarptautinės migracijos rodikliui kasmet (nuo 2002 m.) esant neigiamam, gyventojų Lietuvoje mažėja. Viena iš šalių, kur vis traukia nemaži Lietuvos gyventojų srautai – Anglija.

Statistika, kuri padės geriau įsivaizduoti, kokie dideli lietuvių mastai traukia Anglijos kryptimi.

statistika

Mikriukai į Angliją yra ta kryptis kuria keliauja daugelis. Jeigu ir jūs norite pamatyti garsųjį Big Ben‘ą, pasivažinėti Velnio ratu ir pasisveikinti su kitomis Londono įžymybėmis – tokiu atveju siūlome pasinaudoti mikriukų teikiamomis paslaugomis. Mikriukai į Angliją – puikus pasirinkimas norintiems smagiai praleisti laiką.

Visgi, kol vieni mano, kad keliauti su mikroautobusu yra labai geras pasirinkimas, kiti tikina, kad lėktuvas – vienareikšmiškai geriausia transporto priemonė, kuria galima pasiekti konkretų tikslą. Lyginant šiuos du variantus išryškėja tam tikri pliusai ir minusai, kurie apsprenžia pasirinkimą.

Pliusas naudojantis lėktuvu

Žinoma, pats svarbiausia pliusas nusprendus pasinaudoti lėktuvu yra tai, kad tikslą pasiekti galima kur kas greičiau. Laiko taupymo aspektas šiuolaikiniam žmogui yra labai aktualus. Pasiekti Londoną galima vos per porą valandų, kai tuo tarpu kelionė mikriuku trunka kur kas ilgiau. Visgi, tai bene vienintelis pliusas, kurį galima pažymėti skrendant lėktuvu. Toliau kur kas daugiau pliusų turi kelionė autobusais. Įvertinkite, kokie jie.

Pliusai keliaujant mikriuku

Keleivių pervežimas mikroautobusais – puiki ir labai rekomenduotina paslauga. Jeigu ir jūs norite vykti į Angliją, tačiau nežinote, kurią transporto priemonę pasirinkti – tokiu atveju rekomenduojame autobusiukus, kuriais kelionė turi labai daug akivaizdžių pliusų.

  • Keleivių pervežimas mikroautobusais yra kur kas pigesnis pasirinkimas, taigi jeigu jums aktualūs Jūsų finansai, tokiu atveju natūralu, kad mikriukai yra geresnis sprendimas.
  • Žinoma, keliaujant mikroautobusais galite pasiimti tiek daiktų, kiek jums reikia. Lėktuve labai griežtai normuojamas daiktų svoris ir viršijus kilogramą teks nemažai papildomai už jį sumokėti. Jeigu norite, kad jūsų daiktai taip pat keliautų daug pigiau – tokiu atveju siūlome išnaudoti mikriukų teikiamą naudą.
  • Reikia nepamiršti ir to, kad mikriukai į Angliją suteikia galimybę jus nuvežti nuo durų iki durų. Tokiu atveju kelionės bus kur kas patogesnė ir malonesnė.
  • Tiesa, esant poreikiui kelionės metu galima sustoti tam tikrose vietose ir pasižvalgyti bei panašiai. Tokiu atveju kelionė bus ne vargas, o tikras malonumas padėsiantis susipažinti su aplink esančiomis šalimis.
  • Mikriukai į Angliją kursuoja labai dažnai, taigi galite ekspromtu sumąstyti keliauti į šią šalį ir tikrai atrasite kompaniją, kuri leis jums skubiai įgyvendinti norus.

Svarbiausia, kad egzistuoja labai plati tokio tipo paslaugas suteikiančių įmonių pasiūla, tad siūlome susidėlioti kriterijus ir pasirinkti tai, kas jums labiausiai tinka.

Ieškodami kompanijos atsižvelkite į šiuos kriterijus:

  1. Kokios yra suteikiamų paslaugų kainos?
  2. Kiek daiktų galima su savimi pasiimti?
  3. Ar kartu vežami ir gyvūnai?
  4. Žinoma, kada išvažiuoja mikriukas ir per kiek laiko pavyks pasiekti Angliją?

Svarbiausia, kad pasitikėtumėte profesionalu, kuris teikia paslaugas. Įvertinus pliusus matyti, kad kelionės mikriuku yra daug geresnis pasirinkimas.