Kaip tapti madingais ir šiuolaikiškais

Stiliaus formavimas – tai tikras menas. Tam reikia patirties, žinių ir fantazijos. Ir nors suprantama, kad grožis yra labai subjektyvi sąvoka, vis dėlto visuomet galima rasti sprendimus, kurie visuotinai pripažįstami tinkamais, priimtinais ir stilingais. Dėl šios priežasties formuojant savo įvaizdį reikėtų atsižvelgti ne tik į tai, koks yra jūsų individualus skonis, tačiau taip pat pagalvoti ir apie šiuolaikines mados tendencijas. Trumpiau tariant – į tai, kas yra madinga ir šiuolaikiška. Žinoma, tai nėra vieninteliai svarbūs veiksniai – juk taip pat būtina užtikrinti, kad pasirinktas stilius būtų ir labai komfortiškas. Taigi, jūsų dėmesiui Stilius24.lt pristato keletą aktualių patarimų.

  • Stilius24.ltNeparodykite pernelyg daug. Taip, šiuolaikiniai žmonės neretai mėgsta šokiruoti, tačiau ar tai visuomet yra tinkamas pasirinkimas? Klausimas retorinis. Kiekvienas į jį turi skirtingą atsakymą. Kaip bebūtų, jei nenorite padidinti tikimybės prašauti pro šalį, tuomet stenkitės neparodyti per daug. Tuo tarpu, jei norite pakurstyti aplinkinių fantaziją ir gerokai labiau išsiskirti, ieškokite drabužių, kurie būtų labai subtilūs, tačiau ne per daug iššaukiantys.
  • Derinkite tai, ką dėvite ir avite. Kiekviena jūsų stiliaus detalė yra labai svarbi. Jei netinkamai pasirinksite bent vieną iš jų – jūsų stilius akimirksniu gali sugriūti ir tapti chaotišku. Todėl būtina apgalvoti kiekvieną savo įvaizdžio detalę ir tinkamai jas tarpusavyje suderinti. Kuo daugiau dėmesio tam skirsite, tuo jums bus lengviau pasiekti norimą rezultatą.
  • Nepamirškite aksesuarų. Klaidinga manyti, kad pakaks tik drabužių ir avalynės. Jei savo stilių formuosite be aksesuarų, jis gali būti labai pilkas ir neįdomus. Aksesuarai yra būtini. Jie suteikia daugiau žavesio, pagyvina stilių ir padeda mums išsiskirti, todėl formuodamos savo įvaizdį pasižvalgykite po specializuotas aksesuarų parduotuves ir pasirinkite tai, kas jums atrodo tinkamiausia ir lengviausiai suderinama su jums patinkančiu stiliumi.
  • Drabužius rinkitės atsižvelgdamos ir į savo kūno linijas. Tikrai ne kiekvienas žmogus gali pasigirti tobulomis kūno linijomis, todėl natūralu, kad tai, kas tinka vieniems, gali visiškai netikti kitiems. Be to, nereikėtų stengtis susitapatinti su modeliais – turime ieškoti stiliaus sprendimų, kurie atitiktų mūsų individualias kūno linijas.