Paskolos

Kaip šiandien yra suteikiamos paskolos internetu

Šiandien pasiskolinti tapo gerokai lengviau – nebėra jokio poreikio keliauti į fizinius kreditorių filialus ir pildyti daugybės dokumentų, galiausiai atsakymą sužinant tik po ilgo laiko. Šiomis dienomis paskolų suteikimo procesas ir visa procedūra yra daug patogesnė ir prieinamesnė. Kita vertus, nemaža dalis žmonių, kuriems dar niekada nebuvo tekę kreiptis dėl paskolos internetu, mano, kad paskolą gauti gali bene kiekvienas vartotojas. Tačiau šis požiūris neatitinka tikrosios situacijos šiuolaikinėje rinkoje. Jei žmogus kreipiasi į kreditorius, visuomet yra labai griežtai įvertinamas ir jo mokumas. Nei vienas žmogus neturėtų tikėtis gauti paskolą internetu, jei nėra mokus. Paskolos internetu (Kreditus.eu/lt/paskolu-palyginimas/paskolos-internetu) yra suteikiamos vadovaujantis labai griežtomis taisyklėmis ir mūsų šalyje galiojančiais įstatymais.

Paskolos internetu paieška

Turbūt jau supratote, kad ieškant paskolos, tai daryti reikėtų pasinaudojant internetu. Priešingu atveju jums būtų pernelyg sudėtinga ar netgi visiškai neįmanoma tinkamai įvertinti visą dabartinėje rinkoje siūlomą paskolų asortimentą. Internete yra labai daug informacijos, susijusios su paskolomis, todėl jei jūs norite paskolos, interneto dėka galėsite daug lengviau pasirinkti.

Žinoma, nėra efektyvu lankytis kiekvienų kreditorių tinklalapyje. Jei norite sutaupyti daugiau laiko (nepaisant to, kad renkantis paskolą tikrai nereikėtų skubėti), visuomet galite apsilankyti įvairiuose rekomendaciniuose puslapiuose, kuriuose yra sudaryti kredito bendrovių, komercinių bankų, kredito unijų ir tarpusavio skolinimo platformų sąrašai. Tai leidžia paprasčiau surasti tai, kas geriausiai atitinka jūsų numatytus finansinius planus.

Taip pat nepamirškite, kad paraišką pateikti galite ne vienų kreditorių tinklalapyje. Būtina suprasti, kad kiekvienas kreditorius pateikia vis kitokius pasiūlymus – ir dažniausiai tokie pasiūlymai būna individualūs. Tai reiškia, kad du į tuos pačius kreditorius besikreipiantys vartotojai gali gauti skirtingus pasiūlymus, pasižyminčius nevienoda palūkanų norma ir skirtingu paskolos grąžinimo terminu. Todėl, kaip jau supratote, jei ieškote paskolos, efektyvu pateikti ne vieną paraišką.

Kiek trunka vartotojų mokumo vertinimas?

Kaip jau buvo minėta, kiekvienas kreditorius įvertina savo klientų mokumą. Todėl tuomet, kai pateiksite savo užpildytą paskolos paraišką internetu, vyks mokumo vertinimas. Kiekvienu atveju vartotojų mokumo vertinimo laikas skiriasi. Vienu atveju tai gali trukti vos keliolika minučių, o kitu – keletą dienų. Klausite, kodėl yra tokie skirtingi terminai? Atsakymas slypi žmogaus gaunamų pajamų pobūdyje. Jei jūs gaunate visas pajamas pagal darbo sutartį, tuomet akivaizdu, kad jūsų mokumas bus įvertintas labai greitai ir sklandžiau. Tačiau jei taip nėra ir jūs dirbate individualiai, turėsite pateikti daugiau dokumentų, kurie bus įvertinti per ilgesnį laiką. Kartais tam reikia kelių valandų, o kartais kelių dienų. Viskas priklauso nuo konkrečios situacijos ir nuo konkrečių pasirinktų kreditorių.

Kokie veiksniai yra svarbiausi renkantis paskolą?

Kiekvienos paskolos sąlygos skiriasi, todėl natūralu, kad jei jūs ieškote paskolos, turėtumėte įvertinti paskolos sąlygas. Būtina atsižvelgti į palūkanų normą, grąžinimo terminą bei kitas papildomas svarbias detales. Pavyzdžiui, kai kurie žmonės, kurie kreipiasi dėl paskolos, iš anksto yra numatę, kad paskolą grąžins anksčiau sutarto termino. Jei taip numatote ir jūs, turėtumėte atsižvelgti ar kreditoriai, kurie jus sudomino, netaiko papildomų mokesčių vartotojams, kurie nori paskolą grąžinti anksčiau. Ir tai yra tik vienas iš daugelio pavyzdžių. Todėl turėtumėte įvertinti visas paskolai taikomas sąlygas.

Žinoma, paskolos yra finansiniai įsipareigojimai ir jūs į savo prisiimtus įsipareigojimus turite žvelgti atsakingai. Jei gausite paskolą, neleiskite sau atsipalaiduoti. Paskolos grąžinimas turėtų tapti prioritetiniu veiksniu.

Daugiau informacijos apie paskolas ir kreditorius – https://kreditus.eu/lt/.