Kaip pradėti gyvenimą iš naujo?

Santuokos nutraukimas

Gyvenime pasitaiko įvairių momentų. Atrodo, gyvename gražų, nuostabų gyvenimą, viską jame turime – mylinčią šeimą, gerą darbą, ištikimus draugus, nuostabius artimuosius, jaukius namus. Bet kartais viskas ima ir sugriūva į šipulius – įvyksta santuokos nutraukimas, mus pažemina pareigose, ar, blogiausiu atveju, atleidžia iš pareigų, draugai išduoda, namuose viskas pradeda gesti arba jie apskritai užsidega. Ir štai vėl esame kaip gimę – nieko nebeturime, viską reikia pradėti iš pradžių – nuo nulio.

Tačiau kiekvienas nutikimas gyvenime turi savo priežastį. Galbūt iš tiesų buvusi santuoka jums ir nedavė nieko gero, juk taip ilgai negalėjote sukurti šeimos, susilaukti atžalų, o draugai ateidavo į svečius tik jums pakvietus, o namuose iš tiesų jau seniai norėjote padaryti remontą. Na, o darbas, iš tiesų, jums buvpo tiesiog pareiga kurią turėjote atlikti ir per ją nespėjote įgyvendinti savų senų svajonių.

Tokiais atvejais, kai jau tikrai viskas, atrodo, žlunga, laikas kelti koją į naują gyvenimo puslapį. Nubraukę kelias ašaras turėtumėte viską iš naujo apsvarstyti ir pradėti gyventi iš naujo. Taip, atrodo, kad pasakyti yra taip paprasta… bet iš tiesų, ne jūs vienas esate toks, kuriam gyvenimas suteikia antrą šansą, ir jei kartą su savo sprendimais padarėte klaidą – dabar turite progą ją ištaisyti ir rinktis dar kartą. Tad kodėl gi ta proga nepasinaudojus. Ir net neturėtų kilti abejonių, kad sekantį kartą jau tikrai viskas pavyks ir rasite savo laimė paukštę, pagausite ją ir skrisite per gyvenimą kartu.

Tad ką daryti? Kaip pradėti? Pirmiausiai turėtumėte sau leisti išgyventi, pergyventi ir viską permąstyti. Tik neužtrukite tame procese per ilgai, nes tai gali jums visai nepadėti. Svarbu yra suprasti pagrindines priežastis, ko iš tiesų norite ir kokias klaidas darėte, kad galėtumėte pradėti iš naujo ir žengti pirmyn. Užsiimkite mėgstama veikla, daugiau laiko skirkite sau ir savo malonumams. Su šiais dalykais aplink jus susidarys visai kitas emocinis laukas ir taip atrasite naujų savo kelionės – gyvenimo – partnerių. Taip pat skirkite daugiau laiko savo artimiesiems – tėvams, broliams ir seserims bei kitiems giminaičiams. Tuos, kas sieja bendras kraujas, turi stirpiausią emocinį lauką ir supratimą, todėl reikia auginti šį ryšį, kad pasikrautumėte bei dalintumėtes energija, kurią vėliau naudosite kitose veiklose.