Kaip pasirinkti gerą santechniką?

reikalingas santechnikasNors lietuviai yra labai nagingi žmonės, visgi, visko jie padaryti negali, kadangi kai kurie darbai reikalauja nemažai kompetencijos. Viena iš tokių sričių – santechnika. Darbų tvarkymas ne tik sudėtingas ir reikalaujantis profesionalumo, tačiau taip pat būtina turėti ir tam tikrą techniką. Jeigu ir Jums reikalingas santechnikas – neskubėkite pasirinkti pačio pirmo paslaugas siūlančio asmens. Kuo daugiau galimybių palyginsite – tuo tikresnis būsite, kad Jūsų pasirinktas profesionalas yra labai geras. Nelaukite, kol susidursite su problemomis. Susiraskite specialistą ir jo numerį užsikabinkite ant šaldytuvo, kad visada žinotumėte kur kreiptis iškilus problemoms.

  1. KAINA. Natūralu, kad kainoraščiai yra vienas iš svarbiausių kriterijų, kuris lemia specialisto pasirinkimą. Žinoma, jeigu norite, kad paslaugos Jums būtų suteiktos kokybiškai – tokiu atveju nerekomenduojame taupyti, kadangi puikiai žinomas posakis, kad „skupas moka du kartus“ – pasiteisina. Internete palyginkite tos pačios paslaugos kainoraščius ir apsiskaičiuokite, kokią pinigų sumą geriausia skirti.
  2. PASLAUGOS. Nors santechnika atrodo konkreti sritis, visgi, ji yra kur kas platesnė nei kada nors galėjote pagalvoti. Kadangi daugelis specialistų apie savo paslaugas praneša internete – neteks gaišti laiko ir skambinus klausti, kokias tiksliai paslaugas jie gali suteikti. Taigi, kuo daugiau darbų – tuo didesnė tikimybė, kad iškilus problemai specialistas su ja susitvarkys.
  3. GREITIS. Sugedus santechnikai norisi, kad problema būtų kuo greičiau išspręsta, kadangi gyvenimas be tualeto, kriauklės arba vonios tikrai labai sudėtingas… Jeigu Jums reikalingas santechnikas, kuris dirbtų greitai ir iškart – būtent tokio ieškoti ir rekomenduojame. Geriausia tiksliai pasiklausti – kaip greitai atvyksta po užsakymo.
  4. GARANTIJA. Kai kurie specialistai savo suteiktoms paslaugoms suteikia garantiją ir jeigu neužilgo po išspręstos problemos ji vėl taps aktuali – tokiu atveju specialistas ją sutvarkys visiškai nemokamai. Visgi, ne visi suteikia garantijas, tad šiuo atveju paprasčiausiai naudinga pasidomėti, ar garantija suteikiama, ar ne.
  5. DARBO VIETA. Natūralu, kad ieškomas toks asmuo, kuris dirbtų kuo arčiau Jūsų namų. Tokiu atveju iškilus problemoms jis skubiai atvyks. Jeigu samdomas santechnikas gyvens toli, juk gali tekti laukti net kelias dienas, kol jis susitvarkys su jus užpuolusia problema.
  6. DARBO LAIKAS. Kai kurie santechnikai dirba visą parą atsižvelgiant į kiekvieno iškvietimo poreikį. Daugelis klientų labai vertina tokį atsidavimą, taigi tai gali būti dar vienas kriterijus, kuris kiek pagreitins asmens paieškas.
  7. NAUDOJAMOS PRIEMONĖS. Dažnai darbams įgyvendinti reikia tam tikrų detalių. Jeigu norite tiksliai žinoti kokios naudojamos – pasiklauskite. Jeigu problema gana didelė – tokiu atveju santechnikai patys paklausia, ką pirkti. Jums tereikia nurodyti gamintoją ir specialistas viską sutvarkys už jus.
  8. ATSILIEPIMAI. Internete daugelis žmonių palieka atsiliepimus, kurie padeda susidaryti preliminarią nuomonę apie suteikiamų paslaugų kokybę.  Ne visi atsiliepimai tikrai atitinka realybę, tačiau daugelis jų padeda susidaryti bent jau preliminarią nuomonę.
  9. BENDRAVIMAS. Samdantis specialistą bendravimas lemia labai daug, kadangi nemandagiam žmogui net nesinori palikti darbų. Pokalbis telefonu parodys labai daug.

Jeigu jums reikalingas santechnikas – susiraskite jį dar tuomet, kol neiškilo jokios problemos. Vėliau džiaugsitės, kai specialistas Jums visada bus po ranka.