Kaip išsirinkti indaploves?

Retam mūsų patinka plauti indus, ir  tenka pripažinti, kad juos plaunant rankomis paprastai lieka nešvarumų. Taigi, norint, kad indai visada blizgėtų švara, indaploves gali būti tikrai puikiu pasirinkimu, ir visada galima pasirinkti tokią, kuri geriausiai atitiktų jūsų asmeninius poreikius.

indaploves

Indaplovių tipai

Galima išskirti kelis pagrindinius indaplovių tipus:

  • Integruotos indaplovės: jas paprasta pritaikyti prie virtuvės interjero. Indaplovė gali būti visiškai paslepiama virtuvės balduose, ir leidžia sukurti tikrai puikų interjerą;
  • Neintegruotos indaplovės: toks pasirinkimas yra pigiausias, tačiau tuo atveju, kada norima sukurti tikrai darnų virtuvės interjerą, tokia pasirinkimo galimybė tikrai ne visada gali pasiteisinti;
  • Dalinai integruotos indaplovės: šių indaplovių valdymo mygtukai nėra paslėpti, tačiau jos taip pat gali būti puikiai pritaikomos prie virtuvės interjero.

Dydis

Renkantis tinkamiausią indaplovę visada vertėtų pagalvoti apie tai, ar pasirinkta indaplovė tikrai tilps jūsų virtuvėje. Iš anksto pagalvokite, kur statysite indaplovę, ir pamatuokite, kokio pločio ir aukščio indaplovė geriausiai pasiteisintų. Pardavėjai siūlo labai įvairių matmenų indaploves, todėl kiekvienu atveju bus galima išsirinkti tokią, kuri geriausiai tiktų jūsų virtuvėje.

Indaplovės klasė

Paprastai yra tikimasi, kad indaplovė nesunaudos daug vandens ir elektros energijos, todėl palanku įvertinti tai, kokia yra indaplovės klasė. Ji yra žymima raidėmis – nuo A iki G, kur A klasė yra pati aukščiausia, o G – žemiausia. Ekonomiškiausia šiuo metu siūloma indaplovė yra A+++.

Programos

Šiuolaikinės indaplovės gali turėti iš tiesų daug programų, kurios puikiai pateisintų jūsų poreikius. Renkantis indaploves pagalvokite apie tai, kokios funkcijos jums yra pačios svarbiausios: pavyzdžiui, stiklinių indų plovimas, vandens minkštinimas, automatiškai parenkamos programos, ir t.t. Kuo didesnis bus programų skaičius, tuo didesnė bus ir indaplovės kaina, tad pagalvokite, kokios funkcijos jums yra svarbiausios.

Jei  pasirinkti tam tikrą indaplovę bus pernelyg sudėtinga, jums visada galės pagelbėti pardavėjai, kurie patars, kokia pasirinkimo galimybė  gali būti pačia palankiausia. Taip pat galite pasiskaityti tam tikrų indaplovių apžvalgas bei atsiliepimus – tokios informacijos internetinėje erdvėje tikrai nestinga.