Sunu maistas

Ką apie šunų maistą turi žinoti alergiškų šunų šeimininkai?

Kiekvienas šuns šeimininkas turėtų suprasti, kad šuns auginimas yra labai atsakinga ir nelengva užduotis. Deja, bet tikrai ne kiekvienas žmogus vadovaujasi teisingu požiūriu ir į šuns priežiūrą bei jo auginimą žvelgia teisingai. Kur kas dažniau yra pastebima, kad šunų šeimininkai neskiria didelio dėmesio šunų dresūrai, jų mitybai ir fiziniam aktyvumui. Todėl jei jūs taip pat neseniai įsigijote savo naują ir pirmą augintinį, turėtumėte suprasti, kad nuo šiol būsite atsakingi už savo šunį ir turėsite pasistengti jam sukurti labai komfortišką ir gerą aplinką bei puikias gyvenimo sąlygas. Žinoma, nereikėtų pamiršti, kad šunys, kaip ir žmonės, gali būti alergiški įvairiems veiksniams, todėl jei pasirodys, kad jūsų šuo taip pat yra alergiškas, turėtumėte daug dėmesio skirti šunų maisto pasirinkimui. Tam galėtų puikiai tikti SPECIFIC šunų maistas, kurį galima įsigyti http://www.dimela.lt. Kita vertus, šunų maisto pasirinkimas tikrai neturėtų būti vienintelė užduotis, kurią jūs turėtumėte išspręsti.

Taip pat labai svarbu, kad jūs pasirūpintumėte ir savo šuns profilaktine sveikatos priežiūra. Tai reiškia, kad jūsų augintinis veterinarijos klinikoje turėtų apsilankyti ne tik tuomet, kai sunegaluoja. Jei jūs pasirūpinsite jo reguliariais profilaktiniais vizitais pas profesionalius ir patyrusius veterinarus, galėsite užtikrinti, kad jis visuomet būtų sveikas ir gyventų pilnavertį gyvenimą. Be abejo, pilnaverčiam gyvenimui ir gerai augintinio sveikatos būklei didelės įtakos turi ir jūsų dėmesys, kurį skirsite savo šuniui. Jei jis visą dieną bus vienas ir jam stings bendravimo su savo šeimininku, tuomet galite net neabejoti, kad jis jausis labai prastai ir dėl to galite netgi susidurti su įvairiomis labai rimtomis sveikatos problemomis. Todėl jei jūs įsigijote šunį, būkite tikri, kad pakankamai laiko ir dėmesio skirsite bendravimui su savo augintiniu. Jis turi jausti jūsų meilę ir rūpestį.

Žinoma, turite užtikrinti, kad jūsų šuo kasdien pakankamai judėtų, todėl nemanykite, kad galima apsiriboti vos keliolika minučių praleistų gryname ore. To tikrai nepakaktų. Jūsų augintis kasdien lauke turėtų praleisti bent kelias valandas.