Google reklama vaizdinės reklamos tinkle

google reklamaSeniai įrodyta, kad vaizdinė reklama veikia kur kas efektyviau nei kad rašytinis tekstas. Tai lemia, kad labai daug žmonių nusprendžia pasinaudoti galimybe, kad jų verslas būtų reklamuojamas vizualiai. Vaizdinė Google reklama yra įvairių formatų vaizdiniai pranešimai, kurie pateikiami skirtinguose populiariuose internetiniuose puslapiuose. Šio tipo reklama padeda pasiekti tikslinius vartotojus, kadangi ji pateikiame tik tiksliniuose puslapiuose pagal raktinius žodžius, kurių klientai ieško. Taip didėja tikimybė, kad konkretus puslapis bus aplankomas daugelį kartų, o tuo pačiu padidės susidomėjusių asmenų verslu skaičius.

Kokia vaizdinė reklama labiausiai pritraukia klientus?

Internete turbūt ne kartą teko matyti labai skirtingo pobūdžio vizualias reklamas. Vienos jų mums labiau patinka, kai tuo tarpu kitos net erzina. Taigi kiekvienas mūsų būdamas klientas gali palyginti skirtingus variantus ir nuspręsti, ar tai ką mato jam patinka, ar tai norisi ignoruoti. Svarbiausia pasirinkti profesionalus, kurie suprojektuotų kokybišką reklamą. Kitu atveju rezultatas gali būti priešingas nei tikėjotės.

Ar ji yra efektyvi?

Vizualinė AdWords reklama visada yra efektyviausias būdas pranešti visuomenei, kad jūs siūlote paslaugas. Reklamos pamatymas net kelis kartus veiksmingesnis nei kad jos išgirdimas.

Kokią informaciją pateikti reklamoje?

Google reklama turi būti tiksli ir aiški. Tai reiškia, kad labai svarbu, kad pateikta reklama aiškiai informuotų kas yra reklamuojama ir kodėl potencialūs klientai turėtų norėti užsukti į jūsų internetinį puslapį. Kaip jau minėjome – šiuo atveju svarbiausia yra profesionalai, kadangi jie puikiai žino, kas žmonėms patinka ir kokiu atveju jie nori naudotis paslauga.

Kaip atrasti profesionalus, kurie sukurtų reklamą?

Kadangi rinkoje labai daug profesionalų siūlo savo paslaugas – siūlome tam tikrais kriterijais ieškoti to, kurio paslaugos jums tiktų labiausiai. Paieškas įvykdyti galima keliaujant šiais žingsniais:

  1. Įvertinkite kiek kainuoja suteikiamos paslaugos.
  2. Pasidomėkite per kiek laiko reklama bus suprojektuota ir paleista.
  3. Tuo pačiu pasiskaitykite atsiliepimus apie šią kompaniją. Kiti žmonės linkę palikti komentarus internete.

Google reklama – efektyviausias būdas tapti kur kas labiau matomu.