Ekstremaliausios vestuvinės šukuosenos

vestuvines-sukuosenosJei jums atrodo, kad jūsų mamos vestuvinė šukuosena labai keista ar įmantri, patikėkite jūs dar nieko nematėte! Pažiūrėkite kokios vestuvines sukuosenos buvo prieš kelis dešimtečius. Keletas garbanėlių ar dabar dažomi ir purškiami plaukai – vieni juokai lyginant su tikrai ekstremaliom šukuosenom iš praeities.

Reikėtų džiaugtis, kad gyvename 2015 metais, kai populiarios yra paprastos,nesudėtingos šukuosenos ir galima nesibaiminti, kad joms kasnors nutiks. Nebent netyčia užsidegs 🙂 Šiame strapsnyje siūlau susipažinti kokios įspūdingų dydžių, formų ir stilių šukuosenos buvo kuriamos praeityje.

1. Senovės Romoje nuotakos perverdavo savo plaukus smeigėmis. Plaukai būdavo atskiriami, pinami į pynes, kryžiuojami ir visa tai trukdavo ilgas valandas. Reikia manyti, kad šukuosenos „išardymas“ trukdavo dar ilgiau.

vestuvines-sukuosenos-12. Turtingos Europos moterys specialioms ceremonijoms ar renginiams savo šukuosenas kurdavo iš plunksnų, vaisių ir net laivų modelių! Šioje nuotraukoje matome, kad Marie Antoinette mėgo ir deimantus 🙂

vestuvines-sukuosenos-2

3. Karalienės Viktorijos laikais įmantrios šukuosenos taip pat buvo mėgiamos.

vestuvines-sukuosenos-3

4. 20 amžiaus pradžioje moterys mėgdavo sluoksniuoti savo plaukus ir plaukai įgaudavo tikrai įdomias formas.

vestuvines-sukuosenos-4

5. Maždaug 1940-1950 metais buvo labai populiarios „V“ formos šukuosenos. Šis pavadinimas kiles po lėktuvo manevro atlikto II Pasaulinio Karo metu.

vestuvines-sukuosenos-5

6. Štai įdomi 60-aisias Brazilijoje daryta nuotrauka, kuomet pamergės šukuosena atrodo įspūdingesnė nei pačios nuotakos 🙂

vestuvines-sukuosenos-6

7. 80-aisias buvo labai populiari „pudelio“ šukuosena. Ir žinoma akinamas baltumas vestuvių dieną 🙂

vestuvines-sukuosenos-7