Buhalterinės apskaitos paslaugos – kokiais privalumais jos pasižymi

Buhalterines apskaitos paslaugos

Prireikė surasti patį efektyviausią sprendimą jūsų įmonės buhalterinei apskaitai tvarkyti? Svarstote, kuris variantas būtų tinkamesnis – samdyti buhalterinių paslaugų bendrovę (https://www.apskaitaag.lt/buhalterines-apskaitos-paslaugos/) ar savo įmonėje įdarbinti etatinį buhalterį? Jei taip, tuomet turėtumėte pagalvoti apie pagrindinius privalumus ir trūkumus. Kaip bebūtų, ne veltui šiandien rinkoje yra tiek daug buhalterinės apskaitos paslaugas siūlančių bendrovių. Tai reiškia, kad labai daug įmonių yra linkę pasinaudoti tokiomis paslaugomis, ne tik palengvindami savo komercinės veiklos vykdymą, tačiau taip pat išvengdami ir bereikalingai didelių išlaidų.

Be abejo, galbūt jūs matote didelį privalumą, kuomet visą darbo dieną jūsų įmonės biure yra buhalteris, tačiau jei jūsų verslas yra nedidelis arba vidutinis, etatinio buhalterio samdymas iš jūsų įmonės biudžeto gali pareikalauti pernelyg didelių išlaidų, kurios tikrai neatsipirks. Juk jei buhalterinės apskaitos tvarkymo darbų jūsų įmonėje nėra labai daug, nemenką dalį darbo dienos jūsų pasamdytas buhalteris neturės darbo, tačiau jūs jam vis tiek privalėsite mokėti tokį patį mėnesinį atlyginimą, padengti visus mokesčius valstybei ir pasirūpinti, kad jo darbo vieta būtų tinkama – jau nekalbant apie kasmetines apmokamas atostogas, kurios priklauso pagal įstatymą kiekvienam darbuotojui. Taigi, kai susumuojate visas šias minėtas detales, tampa akivaizdu, kad etatinio buhalterio samdymas gali būti labai brangus malonumas. Tuo tarpu, jei toks sprendimas būtų pakeistas kreipimusi į buhalterinės apskaitos paslaugas siūlančią bendrovę, situacija visiškai pasikeistų.

Naudojantis buhalterinėmis paslaugomis verslui nebereikia galvoti apie atskiro etato sukūrimą profesionaliam buhalteriui. Tuomet įmonės buhalterija rūpinasi tikri profesionalai, kurie turi ilgametę tokio darbo patirtį ir už savo teikiamas paslaugas prašo fiksuotos mėnesinės sumos, kuri yra gerokai mažesnė nei buhalterio atlyginimas. Tai reiškia, kad jūs tokiu atveju savo pasirinktai buhalterinių paslaugų bendrovei mokate jūsų komercinės veiklos ir buhalterinių procesų apimtis proporcingą pinigų sumą. Dėl šios priežasties, išlaidos, kurios tenka buhalterinėms paslaugoms, nebūna labai reikšmingos ir didelės. Todėl atsižvelgę į minėtus privalumus, kuriais pasižymi buhalterinės apskaitos paslaugos, nuspręskite, kuris variantas jums galėtų būti pats tinkamiausias.