Vazonai

10 originalių jūsų būsto interjero dekoravimo patarimų

Kartais žvelgdami į savo būsto interjerą mes tiesiog jaučiame, kad jame kažko trūksta. Tokiais atvejais mes imame eksperimentuoti, bandydami atrasti pačius efektyviausius interjero sprendimus, tačiau tai padaryti pavyksta ne visuomet. Todėl https://geliupasaulis.lt/ sudarė jums sąrašą patarimų, kuriais naudodamiesi turėtumėte palengvinti savo interjero dekoravimo procesą.

1. Užuolaidas kabinkite aukščiau langų

Labai dažnai žmonės yra linkę užuolaidas savo būsto kambariuose kabinti ties viršutine lango dalimi. Tačiau toks sprendimas nėra pats tinkamiausias. Jei norite, kad jūsų kambarys atrodytų erdvesnis, turėtumėte užuolaidas kabinti kuo aukščiau lubų.

2. Meno dirbinius kabinkite akių lygyje

Jei jūsų namų sienas puošia daugybė įvairių meno dirbinių (iš tikrųjų tai turėtų tapti būtinybe, todėl jei vis dar nei vienos jūsų būsto sienos nepuošia nei vienas paveikslas, pats metas šį klausimą kuo greičiau išspręsti), nepamirškite, kad jie turėtų būti kabinami akių lygyje. Įprastai optimaliausias paveikslo kabinimo aukštis yra 150 cm nuo žemės.

3. Pintus krepšius išdėliokite skirtingose būsto vietose

Norite, kad jūsų būste atsirastų daugiau jaukumo? Tačiau neatrandate sprendimo, kuris galėtų jums padėti tai pasiekti? Atsakymą jums gali pateikti pinti krepšiai. Jei juos išdėstysite strategiškose vietose, galite akimirksniu pakeisti savo būsto interjerą, suteikdami jam gerokai daugiau žavesio.

4. Grupuokite interjero dekoracijas

Ar girdėjote „trijų taisyklę“? Taip, ji yra puikiai pritaikoma ir formuojant savo būsto vidaus interjerą. Labai dažnai žmonės yra pratę savo būsto interjere pasirinkti tik po vieną konkrečios interjero detalės vienetą. Tačiau iš tikrųjų interjero dekoracijų grupavimas „neįprastais kiekiais“ gali tapti labai originaliu sprendimu. Pavyzdžiui, vietoje vieno vazono, gali būti pasirinkti trys ar penki vienas šalia kito pastatyti vazonai (https://geliupasaulis.lt/lt/vazonai/). Tai akimirksniu taptų tikra jūsų dekoruojamo kambario interjero pažiba.

5. „Sluoksniuokite“ savo apšvietimą

Skamba pakankamai neįprastai? Tačiau toks apšvietimo „sluoksniavimas“ jūsų kambariams gali suteikti kur kas daugiau jaukumo ir šilumos. Be to, apskritai apšvietimui visuomet turėtų būti skiriamas ypatingai didelis dėmesys.

Interjeras

6. Visuomet pasirūpinkite savo miegamojo lova

Kad ir koks nuostabus bebūtų jūsų miegamojo interjeras, jei jūs nepasirūpinsite savo miegamojo lova, viskas nueis perniek. Todėl neleiskite, kad jūsų lova atrodytų taip, lyg jums ji visiškai nerūpėtų.

7. Vaisiai ir daržovės – puikios dekoracijos

Turbūt ne kartą esate matę įvairias būsto interjero nuotraukas, kuriose ant stalo ar komodos būdavo išdėlioti vaisiai ir daržovės? Turbūt tai pastebėdavote bene pirmiausiai? Taip yra todėl, kad vaisiai ir daržovės yra labai galingos dekoracijos, kurios gali turėti reikšmingos įtakos visai dekoruojamai patalpai.

8. Reguliariai valykite savo būsto langus

O taip, jūs supratote visiškai teisingai – savo būsto langus turėtumėte valyti reguliariai! Jei tai darysite tik vieną ar du kartus per metus, prarasite galimybę kasdien grožėtis nuostabiu vaizdu. Be to, tai labai neigiamai įtakos ir jūsų būsto interjerą. Todėl akivaizdu, kad reguliari būsto priežiūra taip pat tiesiogiai prisideda ir prie jūsų būsto interjero bei namuose jaučiamo jaukumo.

9. „Pabrėžkite“ mažas erdves

Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad mažo ploto kambariuose nėra jokios galimybės sukurti jaukią ir išskirtinę atmosferą, tačiau būtent nedidelėse erdvėse jūs turėtumėte pasitelkti labai išskirtines ir akimirksniu į akį krentančias interjero detales, tokiu būdu mažesnes patalpas išskiriant ir pabrėžiant jų unikalumą.

10. Pasirinkite tinkamą vietą savo miegamojo lovai

Niekuomet savo miegamojo lovos neturėtumėte statyti tiesiai į duris. Tai yra labai svarbi taisyklė, kurios nevalia pamiršti nei vienam iš jūsų.